Westervoort – Pelgrimswandeling op 15 oktober

Op zaterdag 15 oktober staat er weer een Pelgrimswandeling op het programma. 

Al wandelend trekt de wereld aan je voorbij.  Vooral als je stil bent en goed kijkt ontdek je de meest verrassende dingen.  Onderweg verwonderen we ons over de natuur en nemen we de omgeving in ons op.  Ook stoppen we enkele keren om na te denken en met elkaar in gesprek te gaan over inspirerende en spirituele teksten. 

Deze keer gaan we wandelen in de buurt van Stokkum. We parkeren op parkeerplaats Hulzenberg aan de Eltenseweg in Stokkum, vlak voor grensovergang. Dan lopen we de Loopgravenroute, een route van ongeveer 7 km. Het thema is “De grens opzoeken”. 

We vertrekken om 10.30 uur en zijn naar verwachting rond 13.00 uur weer terug op de parkeerplaats.

Neem je zelf voor onderweg een lunchpakket mee?

Aanmelden bij Henk Bonnink: habonnink@live.nl

Tot 15 oktober. Hartelijke groet, Henk