Westervoort – Elvis komt naar Westervoort (zondag 2 oktober)

Kunt u ook zo genieten van de muziek van Elvis Presley?

Dan bent u van harte welkom bij een door de zangdienstgroep georganiseerde speciale Elvisdienst, waarin veel bekende liederen van deze legendarische zanger te horen zullen zijn en iedereen mag ze meezingen.

Op vrijdagavond 30 september van 19.30 uur tot uiterlijk 21.45 uur worden de liederen in de kerk geoefend onder leiding van Marius de Boer. Bent u enthousiast en wilt u meedoen met de oefenavond? Dat kan! Geef u dan uiterlijk 16 september op bij Henk Bonnink via onderstaand mailadres.

Datum:                zondag 2 oktober 2022
Plaats:                 Protestantse Werenfriedkerk, Dorpstraat 61 te Westervoort
Tijd:                     10.00 uur
Leiding:               ds. Fred Omvlee (zie ook YouTube: Fred Omvlee Elvis)
Contactpersoon: Henk Bonnink, habonnink@live.nl