Zevenaar – Gespreksgroep over het bijbelboek Openbaring vanaf 13 februari

Waar gaat het Bijbelboek Openbaring over: over de toekomst of het heden? Moeten we, als het over de toekomst gaat, voor elk visioen een concrete gebeurtenis (in voor ons deels het verleden) gaan zoeken, ter toepassing? Waarom heet dit boek eigenlijk ‘Openbaring’, als het zo mysterieus geschreven is? ‘Apocalyps’ (Grieks), hiervan is het woord ‘Apocalyptiek’ afgeleid, voor ons bijna synoniem met ‘dreigend’, ‘onheilspellend’

Is het een boek vol oordelen en rampen? Of een boek van troost? Het 1000-jarig rijk, is dat geweest, is het nu of komt het nog? Door al deze vragen blijft het laatste Bijbelboek ‘Openbaring’ vaak een ‘gesloten’ boek. Makkelijker er maar niet uit te lezen. Wil je toch eens de uitdaging aangaan, de handschoen oppakken? Denk je, dat ‘Openbaring’ misschien toch iets te zeggen heeft, juist in deze tijd van complotdenken, polarisatie en fake news? Geef je dan op voor deze inspiratie-en ontmoetingsavond. Lees ter voorbereiding Openbaring 12, het middelste en sleutelhoofdstuk.

Met ds. Jolande van Baardewijk op maandag 13 februari2023 om 20.00 uur in Ons Huis, Dr. Honigstraat 3, Zevenaar.
Info/opgave: Alies Rutgers, tel. 0316 52 54 78 / email 2003alies@gmail.com