Zevenaar – Tentoonstelling ‘de kunst van verlies’ in weekend 18 t/m 20 november

Iedereen heeft in zijn leven wel eens te maken met verlies. Hoe verwerk je dat, hoe ga je daar mee om? Kunst kan een hulpmiddel zijn om dit te verwerken. In het weekend van 18, 19 en 20 november wordt er in ‘Ons Huis’ aan de dr. Honigstraat 3 in Zevenaar een expositie gehouden waarbij verschillende kunstenaars hun werk tonen rondom dit thema. 

Er zijn foto’s van Ronald Lubbers, Schilderijen van Marieke Laverman, beelden van Will Schropp, gedichten en gravures van Dirk Engelage en André Bikker.

Ook is er gelegenheid om een kaarsje aan te steken. Iedereen is welkom!

De expositie is te bezichtigen op:

vrijdag van 15.30 – 19.00 uur
zaterdag van  12.00 – 16.30 uur
zondag van  12.00 – 16.30 uur 

De toegang is gratis.