Testpagina


Op deze pagina ziet u in één blik de laatste berichten op de websites van de Liemerse Gemeenten. Om een volledig overzicht te krijgen gaat u naar de website van de betreffende gemeente, klik daartoe op de naam van de gemeente in het navigatiemenu helemaal onderaan deze pagina.

Berichten uit Didam

  • Openluchtdienst op zondag 3 juli in Giesbeek19 juni 2022Zondag 3 juli zal een gemeenschappelijke openluchtdienst gehouden worden in Giesbeek. De dienst in onze kerk in Didam komt te vervallen. In de protestantse gemeente Lathum Giesbeek is het een […]
  • STA OP TEGEN ARMOEDE!13 juni 2022Persbericht De kerken in de gemeente Montferland gaan zaterdagochtend 18 juni onder de uitdagende slogan ‘Sta op tegen Armoede’ het armoedevraagstuk onder de aandacht brengen. Het is de aftrap voor […]
  • Kerkdienstgemist.nl4 augustus 2021Inmiddels is er een nieuwe beeld- en geluidsinstallatie, helemaal af is het nog niet, maar daar wordt aan gewerkt. Onze kerk is ook aangemeld bij   Hier worden onze kerkdiensten […]

Berichten uit Duiven

RSS-fout: WP HTTP Error: cURL error 60: SSL: no alternative certificate subject name matches target host name ‘www.pkn-duiven.nl’

Berichten uit Lathum-Giesbeek

  • Kom in actie voor Oekraïne5 maart 2022De oorlog in Oekraïne betekent onbeschrijflijk veel leed voor de mensen daar. Ons hart en onze gebeden gaan naar hen uit! Kerk in Actie geeft via lokale kerken […]
  • Lezing Mart de Kruif27 februari 2022Het heeft door corona twee jaar langer geduurd, maar eindelijk kan dan toch Mart de Kruif op 25 maart zijn geplande lezing komen geven. De heer De Kruif […]
  • VvLK-avond: Unicorn brengt Keltische folk en swing naar Lathum25 oktober 2021Helaas kan het concert van Unicorn op vrijdag 19 november in de Lathumse kerk vanwege de nieuwe coronamaatregelen niet doorgaan. Een bijzonder groot aantal mensen had zich voor […]

Berichten uit Rijnwaarden

  • ZOMERCONCERT OP 26 JUNI 2022 MET POPKOOR REPEAT17 juni 2022Popkoor Repeat geeft op zondagmiddag 26 juni om 15.00 uur een concert in de Werenfriedkerk. Het koor staat vol enthousiasme en krachtige zang op het podium. Repeat wil het publiek […]
  • 25 juni Boeken- en kunst markt.2 juni 2022Boeken- en kunst markt. Zaterdag 25 juni is er van 10:00 tot 16:00 uur een boeken- en kunstmarkt in de Werenfriedkerk, Dorpstraat 61 te Westervoort. Er is voor elck wat […]

Berichten uit Westervoort

  • ZOMERCONCERT OP 26 JUNI 2022 MET POPKOOR REPEAT17 juni 2022Popkoor Repeat geeft op zondagmiddag 26 juni om 15.00 uur een concert in de Werenfriedkerk. Het koor staat vol enthousiasme en krachtige zang op het podium. Repeat wil het publiek […]
  • 25 juni Boeken- en kunst markt.2 juni 2022Boeken- en kunst markt. Zaterdag 25 juni is er van 10:00 tot 16:00 uur een boeken- en kunstmarkt in de Werenfriedkerk, Dorpstraat 61 te Westervoort. Er is voor elck wat […]