Laatste nieuws op websites van de Liemerse Gemeenten

Op deze pagina ziet u in één blik de laatste berichten op de websites van de zes Liemerse Gemeenten. Om een volledig overzicht te krijgen gaat u naar de website van de betreffende gemeente, klik daarvoor op de de knop onder de berichten of gebruik het navigatiemenu helemaal onderaan deze pagina.

Berichten uit Didam

 • Vanaf zaterdag hebben we in de kerk te kampen gehad met een electriciteitsstoring; daardoor hadden we geen verlichting, verwarming en was er zondag geen kerkTV uitzending of koffiedrinken na de […]
 • Boekje Net als voorgaand jaar hebben we ook dit jaar met onze gemeenteleden een 40dagenboekje gemaakt, met inspirerende en bezinnende teksten en gebeden voor elke dag van de 40dagentijd. Het boekje kan […]
 • Onze gemeente heeft een beleid 'veilige gemeente' vastgesteld. Onderdeel van dit beleid is het aanstellen van vertrouwenspersonen waar u terecht kunt. U leest meer over ons beleid op de pagina […]

Berichten uit Lathum-Giesbeek

 • De gezamenlijke werkgroep Inspiratie, Bezinning & Ontmoeting van een aantal protestantse gemeenten in De Liemers biedt weer een pelgrimswandeling aan. De geplande wandeling van zaterdag 22 april is een […]
 • Op vrijdag 10 maart 2023 komt de gypsy flamencogitarist Manito weer naar Lathum. Deze keer komt hij samen met harpspeelster Claudia van Trigt. Vaste bezoekers van de avonden van de […]
 • Naar schatting hebben zo’n twee miljoen Nederlanders op de een of andere manier een connectie met Nederlands-Indië. Voor menigeen is het koloniale verleden verbonden met de eigen familiegeschiedenis. […]

Berichten uit Westervoort

 • De geplande Pelgrimswandeling van zaterdag 22 april is een week verschoven. We gaan nu wandelen op zaterdag 29 april. Deze keer verzamelen we op de parkeerplaats aan de Lentsesteeg in […]
 • 24 FEBRUARI VAN 19.00 TOT 19.30 UUR VREDESWAKE VOOR OEKRAÏNE.MYRNE CHUVANNYA ZA UKRAYINU.Een jaar geleden is Rusland de oorlog begonnen in Oekraïne. Sindsdien zijn er vele duizenden slachtoffers gevallen en […]

Berichten uit Duiven

RSS-fout: WP HTTP Error: cURL error 60: SSL: no alternative certificate subject name matches target host name 'www.pkn-duiven.nl'

Berichten uit Zevenaar

 • Landelijke opschoondag 2023 Wij hebben als Groene Kerk op zaterdag 18 maart weer meegedaan aan de Landelijke Opschoondag. Voor een aantal van ons begon de dag al om 9:00 uur […]
 • 40 dagentijd 02 april 2023 In Bangladesh is de werkloosheid onder jongeren hoog. Dit komt onder meer doordat veel opleidingen niet aansluiten op wat de arbeidsmarkt vraagt. Zo is er […]

Berichten uit Rijnwaarden

 • Op zondag 9 april a.s. is er weer een Paasontbijt. Dit is in De Ontmoeting en begint om 8.45 uur. Dan zijn we ruim op tijd klaar voor […]
 • In de Talententuin brandt sinds 22 februari jl. een waakvlam voor de wereldvrede. Laten we zorgen dat deze vlam blijft branden. Inmiddels is de oorlog in de Oekraïne […]
 • Op woensdag 8 maart a.s. vertoon Spirizin de film “Een man die Ove heet”.De film vertelt het verhaal van Ove, hij staat bekend als de lokale mopperkont. Hij […]